FANDOM


Cc-sa.svg(SVG податотека, номинално 64 × 64 пиксели, големина: 3 КБ)

Преглед Уреди

Commons-logo Ова е податотека од Заедничката ризница на Викимедија. Нејзиниот оригинален опис можете да го видите таму.

Лиценцирање Уреди

Се јавува на следниве страници
од

Историја на податотеката

Кликнете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна12:16, февруари 14, 2010Минијатура на верзијата од 12:16, февруари 14, 201064 × 64 (3 КБ)Dekac (Разговор | придонеси)== Преглед == {{commons}} == Лиценцирање == {{CC|v=2.0}}

Метаподатоци